Výhody malování profesionálními malíři

Proč si objednat malířské práce právě u nás?

Proč si objednat malířské práce právě u nás?

Pokud si objednáte naše malíři Praha, malířské služby jako malování bytů a domů nebo úklid u nás, UŠETŘÍTE!

PROČ?

Po našich pracích už nemusíte malovat každý rok a hledat malíře nebo řemeslníka
na opravu prasklin, vybledlých maleb, či flekatých stěn, nekvalitně zhotovených stěrek a omítek z důvodu nesplněných technologických postupů a nekvalitních materiálů nebo nekvalitně smontovaných podlah, neodborně zrealizovaných rekonstrukcí koupelen apod.
 
Naší zásadou je: "Pokud se něco udělá pořádně a kvalitně, tak to i vydrží!"
 
Český trh má mnoho řemeslníků a firem, které nabízejí služby za nízké ceny nebo rychlou práci. Ale v mnoha případech se za nízkou cenou skrývá nekvalitní a levný materiál a nedodržené technologické postupy.

Mnozí řemeslníci zaměstnáni ve firmách, které nabízejí nízké ceny za práci, jsou špatně finančně ohodnoceni, častokrát pracují za minimální mzdu a tím pádem nejsou motivováni. V takovém případě trpí kvalita práce a samotný zákazník.

A toto je důvodem, proč jsou zákazníci, již po krátkém čase od rekonstrukce, nuceni hledat řemeslníky na různé opravy prací, které předešlý mistr nebo firma nezhotovily kvalitně.

10 důvodů, proč si vybrat mezi malíři právě nás:

  1. vysoká kvalita pracízáruka kvality malování
  2. kvalitní materiály
  3. dodržování technologických postupů
  4. pojištění proti poškození majetku
  5. rychlý servis - podle možností
  6. čistá práce
  7. rozumné ceny
  8. úklid po pracích
  9. dlouhodobé zkušenosti
  10. spokojený zákazník 

Používáme materiály, které jsou na vysoké úrovni.
Ještě před zahájením prací Vas seznámíme, s jakými materiály budeme pracovat, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Poradíme Vám, co je pro Vás nejlepší s ohledem na kvalitu a finance.
 
Před samotnými pracemi Vás seznámíme s postupem prací a jejich nezbytnými technologickými přestávkami a to od příprav až po ukončení práce.
Odborně dodržené technologické postupy jsou na 1. místě.
 
Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou profesionálové, které samotná práce baví. Velmi nám záleží, aby byli spokojeni ve všech oblastech. Jsou finančně dobře ohodnoceni, a proto víme, že si svoji práci vykonávají kvalitně. A toto je úspěchem naší firmy.

Záleží nám na všech našich kolezích a zejména na zákaznících. Dobrý pocit z dobře vykonané práce máme až tehdy, když jsou naši zákazníci i malíři spokojeni.
 
Našim zákazníkům nabízíme vysoké záruky, za kterými jsou kvalitní práce a kvalitní materiál.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti